با ما تماس بگیرید: 1570-031 ایمیل info@ihtechpark.ir

کیلینیک شهرک صنعتی سگزی.

تاریخ برگزاری : 2 آذر ماه 1393

توضیحات کیلینیک

برگزاری اولین کلینیک سیار مشاوره کسب و کار در شهرک صنعتی سگزی

جزئیات کیلینیک

  • مکان اجرا شهرک صنعتی سگزی
  • تاریخ ۲۵ دی ۱۳۹۱
  • مشاوران حاضر
شرکت در کیلینیک

کیلینیک های مرتبط


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/hightechpark/public_html/wp-includes/class-wp-list-util.php on line 148

Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home2/hightechpark/public_html/wp-content/themes/inovado_wpparsi.ir/single-portfolio.php on line 28
برگشت به بالا

کانال تلگرام شرکت شهرک ها

با عضویت در کانال تلگرام شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان ، از آخرین اطلاعات و رویداد های شهرک های صنعتی استان اصفهان مطلع شوید ، برای عضویت بر روی عکس زیر کلیک نمایید و بر روی جوین کلیک کنید تا عضو کانال شوید .

کانال تلگرام شهرک فناروی اصفهان

با عضویت در کانال تلگرام شهرک فناوری ، از آخرین اخبار ، رویداد ها و بخشنامه های شهرک مطلع شوید ، کلیه مطالب و مقالات درج شده در وب سایت به صورت اتوماتیک بر روی کانال درج میگردد ، برای عضویت در کانال بر روی لینک عکس زیر کلیک نمایید .

اپ اندرویدی شهرک فناوری اصفهان

اپلیکیشن اندرویدی شهرک فناوری اصفهان در دست ساخت است ، به زودی این اپ جهت استفاده بر روی گوشی های تلفن همراه و تبلت ها به جهت معرفی شهرک و جستجو و ارتباط با واحد های مستقر و انجام خدمات غیر حضوری میسر میگردد .

مجله شهرک فناوری اصفهان

مجله خبری ، اطلاع رسانی شهرک فناوری اصفهان ، آخرین اخبار و رویداد های پارک فناوری اصفهان را به صورت گاهنامه در اخیتیار علاقه مندان و کاربران قرار میدهد ، برای دانلود آخرین شماره این مجله بر روی تصویر مجله کلیک نمایید .