با ما تماس بگیرید: 1570-031 ایمیل info@ihtechpark.ir

عضویت در سامانه

مرکز خدمات فناوری کسب و کار

این مرکز با هدف ارتقاء و بهینه سازی بنگاه های صنعتی و بهبود توان رقابتی آنها در بازارهای ملی و بین المللی ، همچنین ارتقاء فرهنگ استفاده از خدمات مشاوره ای و بکارگیری صحیح توان خدمات فنی و مهندسی در حل مشکلات آنها فعالیت می نماید.  اطلاعات بیشتر →

مزیت ها و مشوق های استقرار

استقرار در کریدور علم و فناوری استان اصفهان – مجاورت با مراکز تحقیقاتی و دانشگاه های معتبر (شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان،دانشگاه صنعتی اصفهان،دانشگاه مالک اشتر،دانشگاه اصفهان و …) در فاصله کمتر از ۱۰ کیلومتر .. . اطلاعات بیشتر →

واحد های مستقر در شهرک فناوری

مرکز خدمات فناوری کسب و کار ، اراضی صنعتی شهرک ، آزمایشگاهها ، اراضی تحقیق و توسعه مزیت ها و مشوق های استقرار و سرمایه گذاری.
مشاهده واحد های مستقر →

فن بازار منطقه ای اصفهان

شبکه سازی، پوشش اطلاعاتی و خبری حوزه‌های مختلف فناوری اعم از عرضه و تقاضا، محصولات و معرفی متخصصین و بنگاه های فعال در حوزه خدمات تخصصی، از مهمترین ماموریت های فن بازار می باشد. .
اطلاعات بیشتر →

فراخوان شرکت های دانش بنیان

شرکت های علاقمند به دریافت مجوز دانش بنیان می توانند با مراجعه به سایت و ثبت درخواست، پس از تایید احراز شرایط دانش بنیان بودنشان نسبت به دریافت مجوز دانش بنیان و برخورداری از مزایای قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان اقدام نمایند.
اطلاعات بیشتر →

فرم های درخواست های الکترونیک

متقاضیان میتوانند کلیه فرمهای مربوط به درخواست استقرار در اراضی صنعتی، دفاتر کار و … شهرک صنعتی فناوری اصفهان را در این قسمت تکمیل و ارسال نمایند.
اطلاعات و دریافت فرم ها →
برگشت به بالا

کانال تلگرام شرکت شهرک ها

با عضویت در کانال تلگرام شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان ، از آخرین اطلاعات و رویداد های شهرک های صنعتی استان اصفهان مطلع شوید ، برای عضویت بر روی عکس زیر کلیک نمایید و بر روی جوین کلیک کنید تا عضو کانال شوید .

کانال تلگرام شهرک فناروی اصفهان

با عضویت در کانال تلگرام شهرک فناوری ، از آخرین اخبار ، رویداد ها و بخشنامه های شهرک مطلع شوید ، کلیه مطالب و مقالات درج شده در وب سایت به صورت اتوماتیک بر روی کانال درج میگردد ، برای عضویت در کانال بر روی لینک عکس زیر کلیک نمایید .

اپ اندرویدی شهرک فناوری اصفهان

اپلیکیشن اندرویدی شهرک فناوری اصفهان در دست ساخت است ، به زودی این اپ جهت استفاده بر روی گوشی های تلفن همراه و تبلت ها به جهت معرفی شهرک و جستجو و ارتباط با واحد های مستقر و انجام خدمات غیر حضوری میسر میگردد .

مجله شهرک فناوری اصفهان

مجله خبری ، اطلاع رسانی شهرک فناوری اصفهان ، آخرین اخبار و رویداد های پارک فناوری اصفهان را به صورت گاهنامه در اخیتیار علاقه مندان و کاربران قرار میدهد ، برای دانلود آخرین شماره این مجله بر روی تصویر مجله کلیک نمایید .

تیکت جدید