با ما تماس بگیرید: 1570-031 ایمیل info@ihtechpark.ir

درباره پارک فناوری اصفهان.

معرفی مدیران و مسئولین پارک فناوری اصفهان

درباره ما

شهرک فناوری اصفهان شهرکی صنعتی است مصوب هیات محترم وزیران (طرح ملی شماره 40301010مصوب 1378) در 39 کیلومتری شمال شهر اصفهان که ضمن فراهم آوری زیر ساخت  مناسب برای استقرار واحدهای فناور تولیدی، خدماتی و مشاوره ای، با گرد آوری و تجمیع  اجزای دخیل در توسعه فناوری زمینه ارائه حمایت های نرم افزاری لازم جهت ایجاد کسب و کارهای تولیدی خرد،کوچک و متوسط مبتنی بر فناوری های جدید را فراهم آورده و از طرف دیگر با اشاعه فناوری های جدید در کسب و کارهای تولیدی زمینه ارتقای توان رقابتی و توسعه فعالیت های آنها را پدید می آورد.

ویدئو مصاحبه با مدیران شهرک

600x400

معرفی مسئولین و مدیران شهرک

برای ایرانی آیاد و پیشرفته افراد بسیاری دور هم گرد امده اند تا با به ثمر رساندن برنامه ریزی ها به اهداف محول شده دست یابند ، در ادامه برخی از مسئولین جهت معرفی و ارتباط بیشتر بحضورتان معرفی میگرددمد :

محمد جواد بگی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت

متن بیوگرافی مدیر مسئول پارک فناوری اصفهان در این قسمت درج خواهد شد.

امیر حاجی پور

معاون صنایع کوچک

متن بیوگرافی مدیر مسئول پارک فناوری اصفهان در این قسمت درج خواهد شد.

علیرضا وحدت پور

مدیر توسعه صنعتی و توسعه بنگاهها

متن بیوگرافی مدیر مسئول پارک فناوری اصفهان در این قسمت درج خواهد شد.

برگشت به بالا

کانال تلگرام شرکت شهرک ها

با عضویت در کانال تلگرام شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان ، از آخرین اطلاعات و رویداد های شهرک های صنعتی استان اصفهان مطلع شوید ، برای عضویت بر روی عکس زیر کلیک نمایید و بر روی جوین کلیک کنید تا عضو کانال شوید .

کانال تلگرام شهرک فناروی اصفهان

با عضویت در کانال تلگرام شهرک فناوری ، از آخرین اخبار ، رویداد ها و بخشنامه های شهرک مطلع شوید ، کلیه مطالب و مقالات درج شده در وب سایت به صورت اتوماتیک بر روی کانال درج میگردد ، برای عضویت در کانال بر روی لینک عکس زیر کلیک نمایید .

اپ اندرویدی شهرک فناوری اصفهان

اپلیکیشن اندرویدی شهرک فناوری اصفهان در دست ساخت است ، به زودی این اپ جهت استفاده بر روی گوشی های تلفن همراه و تبلت ها به جهت معرفی شهرک و جستجو و ارتباط با واحد های مستقر و انجام خدمات غیر حضوری میسر میگردد .

مجله شهرک فناوری اصفهان

مجله خبری ، اطلاع رسانی شهرک فناوری اصفهان ، آخرین اخبار و رویداد های پارک فناوری اصفهان را به صورت گاهنامه در اخیتیار علاقه مندان و کاربران قرار میدهد ، برای دانلود آخرین شماره این مجله بر روی تصویر مجله کلیک نمایید .

تیکت جدید