با ما تماس بگیرید: 1570-031 ایمیل info@ihtechpark.ir

درخواست تابلو راهنما داخل سالن و استیکر شیشه واحد ها.

جهت اطلاعات بیشتر با 09133011753 تماس حاصل فرمایید

با توجه به پروژه نصب تابلو های راهنما داخل ساختمان مرکزی شهرک فناوری ، در طبقات و قسمت های مختلف آن ، فرمی پیش روی شماست که با تکمیل آن جهت طراحی و ساخت تابلو متعلق به واحد شما ( واحد های مستقر در شهرک ) انجام خواهد گرفت .

tablo1

ضمنا به جهت حفظ زیبایی محیطی راهرو ها و واحد های مستقر با توجه به شیشه ای بودن نمای بسیاری از واحد ها ، با تکمیل اطلاعات این فرم برچسب هایی به صورت استیکر با رنگ مشکی به صورت یکپارچه و همگن بر روی کلیه واحد ها الصاق میگردد تا کل ساختمان و نمای واحد های مستقر به صورت یک شکل و زیبا ، اطلاع رسانی لازم را به مراجعین و مخاطبان واحد های مستقر بنماید .

  • حد اکثر 5 خط ، در هر خط 6 کلمه
  • حد اکثر 1 خط ، 6 کلمه
  • حد اکثر 1 خط ، 6 کلمه
  • در صورتی که هنوز خط تلفن ثابت دریافت ننموده اید این قسمت را خالی رها کنید .
  • طرح لایه باز ، با نهایت کیفیت ترجیحا فایل برداری و با نرم افزار کارل طراحی شده باشد
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
برگشت به بالا

کانال تلگرام شرکت شهرک ها

با عضویت در کانال تلگرام شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان ، از آخرین اطلاعات و رویداد های شهرک های صنعتی استان اصفهان مطلع شوید ، برای عضویت بر روی عکس زیر کلیک نمایید و بر روی جوین کلیک کنید تا عضو کانال شوید .

کانال تلگرام شهرک فناروی اصفهان

با عضویت در کانال تلگرام شهرک فناوری ، از آخرین اخبار ، رویداد ها و بخشنامه های شهرک مطلع شوید ، کلیه مطالب و مقالات درج شده در وب سایت به صورت اتوماتیک بر روی کانال درج میگردد ، برای عضویت در کانال بر روی لینک عکس زیر کلیک نمایید .

اپ اندرویدی شهرک فناوری اصفهان

اپلیکیشن اندرویدی شهرک فناوری اصفهان در دست ساخت است ، به زودی این اپ جهت استفاده بر روی گوشی های تلفن همراه و تبلت ها به جهت معرفی شهرک و جستجو و ارتباط با واحد های مستقر و انجام خدمات غیر حضوری میسر میگردد .

مجله شهرک فناوری اصفهان

مجله خبری ، اطلاع رسانی شهرک فناوری اصفهان ، آخرین اخبار و رویداد های پارک فناوری اصفهان را به صورت گاهنامه در اخیتیار علاقه مندان و کاربران قرار میدهد ، برای دانلود آخرین شماره این مجله بر روی تصویر مجله کلیک نمایید .

تیکت جدید