با ما تماس بگیرید: 1570-031 ایمیل info@ihtechpark.ir

درخواست زمین و استقرار در شهرک فناوری اصفهان.

فرم خدمات غیر حضوری ثبت درخواست زمین و استقرار واحد واگذاری

  • متقاضی گرامی در صورت درخواست زمین و استقرار در شهرک فناوری پس از انتخاب زمینه فعالیت و نوع درخواست، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید. بدیهی است پس از ارسال درخواست، تقاضای شما بررسی و برای ادامه روند کار با شما تماس گرفنه خواهد شد.
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : doc, docx, pdf.
    لطفا فایل های مربوط به رزومه و یا سوابق کاری خود را با حد اکثر 5 مگ و حد اکثر 4 عدد فایل با پسوند های .pdf و .doc و یا .docx آپلود نمایید .
  • انواع فایل های مجاز : doc, docx, pdf.

    لطفا با کلیک کردن بر روی لینک دریافت فرم درخواست کتبی زمین و استقرار در شهرک فناوری ، آن فایل را دانلود نموده و پس ار تکمیل آن ، از همین قسمت برای ما ارسال فرمایید .

برگشت به بالا

کانال تلگرام شرکت شهرک ها

با عضویت در کانال تلگرام شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان ، از آخرین اطلاعات و رویداد های شهرک های صنعتی استان اصفهان مطلع شوید ، برای عضویت بر روی عکس زیر کلیک نمایید و بر روی جوین کلیک کنید تا عضو کانال شوید .

کانال تلگرام شهرک فناروی اصفهان

با عضویت در کانال تلگرام شهرک فناوری ، از آخرین اخبار ، رویداد ها و بخشنامه های شهرک مطلع شوید ، کلیه مطالب و مقالات درج شده در وب سایت به صورت اتوماتیک بر روی کانال درج میگردد ، برای عضویت در کانال بر روی لینک عکس زیر کلیک نمایید .

اپ اندرویدی شهرک فناوری اصفهان

اپلیکیشن اندرویدی شهرک فناوری اصفهان در دست ساخت است ، به زودی این اپ جهت استفاده بر روی گوشی های تلفن همراه و تبلت ها به جهت معرفی شهرک و جستجو و ارتباط با واحد های مستقر و انجام خدمات غیر حضوری میسر میگردد .

مجله شهرک فناوری اصفهان

مجله خبری ، اطلاع رسانی شهرک فناوری اصفهان ، آخرین اخبار و رویداد های پارک فناوری اصفهان را به صورت گاهنامه در اخیتیار علاقه مندان و کاربران قرار میدهد ، برای دانلود آخرین شماره این مجله بر روی تصویر مجله کلیک نمایید .

تیکت جدید